ZIKUM | WEBHOSTING

Váš virtuální server pro doménu hlinikove-stozary.cz je připraven!

Nyní zbývá už jen nahrát obsah Vašeho webu. Níže jsme pro Vás připravili pár tipů jak co nejrychleji zprovoznit Vaši webovou prezantaci.

upload

Upload dat webu a databáze

Data lze nahrát mnoha způsoby. Podporujeme protokoly FTP/FTPS, WebDav, SCP. Detailní postupy pro variantu Vašeho hostingu najdete v naší nápovědě. Stačí kliknout na odkaz níže.

upload

Popis výchozích adresářů

Ihned po vytvoření Vašeho hostingu zde najdete několik adresářů. K čemu slouží a proč není dobré je ihned mazat se dozvíte na stránkách naší nápovědy.

upload

Nápověda a pomoc

Máte další otázky? Potřebujete poradit s něčím dalším? Například jak:

  • Vygenerovat SSL certifikát?
  • Nastavit používanou verzi PHP?
  • Vytvořit zálohu webu?
  • Naplánovat CRON úlohu?
Odpovědi na tyto a další otázky najdete též v naší nápovědě.

Tohle je testovací stránka

Kromně webhostingu nabízíme mnoho jiných super služeb. Podívejte se :)

Webhosting

Jste spokojení s naším webhostingem, ale už Vám přestává stačit? Potřebujete více prostoru, nebo funkce, které webhosting nenabízí? Podívejte se na naší nabídku dalších služeb. S nastavením, případně s přechodem na některou z našich služeb Vám rádi pomůžeme, případně provedeme za Vás.

VDS - Virtuální Dedikované Servery

Potřebujete vlastní server? Naše VDS si nakonfigurujete přesně na míru Vašim potřebám. Všechny naše VDS běží na platformě VMware ESX. K serveru tedy máte plný přístup, můžete jej libovolně konfigurovat a provozovat na něm libovolné online služby.

Zimbra GroupWare Hosting

Toto řešení není jen prostý email. K vaší schránce dostanete také kalendář, oddělené datové úložiště (aktovka), plánovač úkolů a samozřejmě adresář kontaktů. To vše je automaticky sdíleno napříč všemi Vašemi zařízeními (PC, mobil, tablet).

Profimailing - řešení pro email marketing

Máte vlastní databázi klientů, nebo emailů? Potřebujete zorganizovat jednorázovou reklamní kampaň, nebo naopak zajistit pravidelné a spolehlivé odesílání newsletteru třeba na desítky tisíc adres? Pak je služba Profimailing určena právě pro Vás.

Registrace domén

Vlastní doména je základ každé prezentace na internetu. Registrace s námi je rychlá a bezproblémová. Doménu Vám pak rádi pomůžeme nastavit dle potřeb.

SSL certifikáty

HTTPS je dnes standard. K jeho provozu dnes pro většinu malých webů stačí bezplatný certifikát. Někdy je ovšem třeba z nejrůznějších důvodů sáhnout po placené variantě. I zde Vám můžeme pomoci.

Napište nám

V případě jakýchkoli dotazů jsme Vám k dispozici na emailu, telefonu, nebo také na našich FB stránkách.